לחץ Alt + 1 כדי לעבור לתפריט הקטגוריות של מדור זה.

גרסת התנסות ציבורית שנייה של JAWS 2021

חברת Let's Talk בשיתוף עם חברת Freedom Scientific, שמחה להציג בפניכם גרסת התנסות ציבורית של הדור הבא של תוכנת קריאת המסך JAWS, גרסת JAWS 2021.

חשוב: יש לקרוא את כל הכתוב בדף זה בתשומת לב רבה, בטרם התקנת ו/או שימוש בגרסת התנסות זו. חברת Let's Talk אינה אחראית לכל נזק אשר עלול להתרחש בעקבות התקנה ו/או שימוש בגרסה זו.

מהי גרסת התנסות ציבורית?

גרסת התנסות ציבורית, או באנגלית Public Beta, היא גרסה לא סופית של המוצר, המאפשרת למשתמשים להתנסות בתוכנה לפני הפצת הגרסה הסופית לכל הלקוחות,. מטרת גרסאות התנסות אלה היא לאפשר למשתמשים לקבל הצצה מוקדמת אל התכונות והשיפורים החדשים ב-JAWS 2021, וכמו כן לאפשר למשתמשים לספק לנו משוב אודות תפקוד התוכנה, על מנת שביום ההפצה הסופית, חוויית השימוש תהיה הטובה ביותר שניתן לקבל. הגרסה נבדקה על ידי צוות הפיתוח וצוות הבודקים הפנימיים שלנו בקפידה רבה ואמורה להיות אמינה ויציבה, יחד עם זאת, ייתכן ויתגלו תקלות בשימוש עם תכונות או יישומים מסוימים.

עבור מי מיועדת גרסת ההתנסות הציבורית?

גרסת ההתנסות הציבורית מיועדת להתקנה ו/שימוש על ידי משתמשים המעוניינים להקדיש מזמנם לשיפור חוויית השימוש בתוכנת JAWS, או על ידי משתמשים המעוניינים לקבל הצצה אל התכונות החדשות הנמצאות כעת בשלבי פיתוח. אין להשתמש בגרסה זו כתחליף לגרסת JAWS סופית המופצת ללקוחות באופן רשמי.

תמיכה טכנית בתקופת ההתנסות הציבורית

חברת Let's Talk לא תספק תמיכה טכנית שוטפת לאורך כל תקופת ההתנסות הציבורית. העבודה עם גרסת ההתנסות, כולל התקנה, רישוי והפעלה, הינה באחריות המשתמש בלבד.

מתן משוב בתקופת ההתנסות הציבורית

חשוב לנו שהתוכנה שאנחנו מספקים ללקוחותינו תהיה האיכותית והטובה ביותר. לכן, אנו מזמינים אתכם להיות שותפים ולקחת חלק בפיתוח ועיצוב התוכנה, על ידי שליחת משוב אודות תפקוד התכונות והשיפורים החדשים, וכן תקלות המתגלות במהלך שימוש בגרסת התנסות ציבורית זו. ניתן לשלוח משוב לכתובת הדוא"ל הייעודית שנפתחה עבור מטרה זו.

מידע שיש לצרף במהלך שליחת משוב

במהלך שליחת משוב, הינכם מתבקשים לציין את המידע הבא:

  • מפרט טכני מלא של המחשב, כולל מעבד, גרסאות מדוייקות של מערכת הפעלה, כרטיס מסך, זיכרון, כונן קשיח, יצרן ודגם של המחשב, ועוד.
  • גרסה מדוייקת של תוכנת office שברשותכם.
  • גרסאות של כל דפדפני האינטרנט המותקנים במחשב.
  • שפת מערכת הפעלה, שפת Office, ושפת JAWS.
  • במידה ומדובר בדיווח על תקלה, יש לציין צעדים מדוייקים לשחזור הבעיה, מתחילת התהליך ועד סופו.
  • משוב חיובי כמובן תמיד מתקבל בברכה, יש לציין על איזו תכונה מדובר בעת שליחת משוב מסוג זה, ואת הדברים שאהבתם.

אז איך מתחילים?

לקריאת רשימת תכונות חדשות ושיפורים מלאה ב-JAWS 2021, ולהורדה והתקנת גרסת ההתנסות הציבורית, יש לבקר בדף מה חדש בתוכנת קריאת המסך JAWS 2021.
יש לשים לב ולקרוא את מדריך ההתקנה במלואו, כולל הדגשים החשובים.

אנו מאחלים לכם התנסות ושימוש נעימים.

© כל הזכויות שמורות לחברת לטס טוק בע"מ